Skoki spadochronowe nad morzem – Gdansk, Trojmiasto, Hel

Sebastian Dratwa Leave a comment  
1
Najstarsza, najbardziej utytułowana oraz aktualnie największa w Polsce Szkoła Spadochronowa AFF.COM.PL zaprasza na skoki w tandemie na Helu. Startujemy z lotniska w Jastarni operując własnym samolotem Cessna Caravan C208B z unikalnym 900-konnym silnikiem. Jesteśmy w stanie zabrać do 18-stu skoczków i wywieźć ich na wysokość 4000m w ciągu 10 minut.
2
Nasi instruktorzy to wielokrotni Mistrzowie Polski w akrobacji zespołowej, pilotowaniu czaszy (dystans, celność) jak również wielokrotni rekordziści kraju w różnych kategoriach spadochronowych. Obecnie każdy z nich ma na koncie około 7000 skoków i rocznie robi minumum 500 skoków. Doświadczona kadra instruktorska to gwarancja bezpieczeństwa, ale przede wszystkim Państwa satysfakcji.
3
Organizatorem Skoków jest Sky Camp Baltic – siostrzana spółka Spadochronowej Strefy Zrzutu Sky Camp, która operuje na co dzień w Poznaniu (lotnisko Bednary). Pomimo, że to dość nowy projekt, Sky Camp jest doskonale rozpoznawalną marką w środowisku spadochronowym.
Sky Camp to jeden z trzech ośrodków w Polsce posiadający uprawnienia do szkolenia i egzaminowania kandydatów na instruktorów spadochronowych we wszystkich specjalnościach (AFF i TANDEM)
4
Skoki spadochronowe na Helu to najnowszy produkt Spadochronowej Strefy Zrzutu Sky Camp adresowany do najbardziej wymagających Klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i pełną satysfakcję oraz maksymalne bezpieczeństwo wykonywanych operacji. Skoki tandemowe i szkolenia AFF wykonujemy od 2001 roku. Rocznie “wyrzucamy” z samolotu kilkanaście tysięcy osób – bez najmniejszych strat 😉
5
Zapraszamy do współpracy podmioty, które chciałyby aby skoki spadochronowe na Helu znalazły się w ich ofercie. Mamy przygotowany program współpracy, ale jesteśmy otwarci na nowe propozycje i kontakty. Do współpracy szczególnie zachęcamy właścicieli hoteli i klubów sportowych działających w regionie.